Asociatyvus nuotraukų koliažas

Išsigando?

Šių metų sausio 15 d., sekmadienį iš ryto, M. J. važiavo iš Pandėlio namo. Pasak jo, važiuodamas dairėsi, tačiau netikėtai pamatė juodą siluetą, pajuto smūgį, skilo priekinis langas. Vaikinas išsigando ir nuvažiavo namo. Eismo įvykį matė autobusų stotelėje buvę žmonės. Kai kurie liudininkai pasakojo, kad automobilis nuvažiavo dideliu greičiu. Kaip teisme pasakojo kaltinamasis, jam buvo neramu, todėl paskambino draugui. Jis liepė eiti į policiją ir prisipažinti.  M. J. nebuvo apsvaigęs nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų. Vėliau įvykio dieną alkotesteris užfiksavo nuliukus, kas rodo, jog vaikinas tą dieną alkoholio nevartojo. Vis tik kitas tyrimas parodė, jog anksčiau jis buvo vartojęs psichotropinės medžiagos – ekstazio. M. J., kitų paragintas, sutiko nuvažiuoti į įvykio vietą. Buvo labai išsigandęs. Tąkart neprisipažino, tačiau netrukus policija sužinojo, kas partrenkė žmogų, ir jaunuolį surado. Jis jau tada savo kaltę pripažino.

Apgadinti automobilis ir dviratis, žuvo žmogus

Eismo įvykio vieta „BMW 320“ vairuotojui atrodė bauginančiai, todėl atvykęs į ją, M. J. arti nėjo. Jis policijai sakė, kad nutrenktą žmogų paliko be pagalbos dėl šoko, pasimetimo. Įvykio vieta –  valstybinės reikšmės krašto kelias. Važiuojamoji dalis yra Pandėlio teritorijoje, važiuojant nuo centro pusės, posūkyje į kairę. Apžiūrint įvykio vietą, išsiaiškinta, kad tamsiu paros metu važiuojamoji dalis ir gyvenamosios vietos prieigos būna neapšviestos. Apšvietimo stulpai yra, tačiau tada apšvietimas neveikė. Kairėje pusėje – maršrutinių autobusų sustojimo vieta su greta jos esančiu mūriniu keleivių laukimo pastatu. Po eismo įvykio, žymint ten esančius objektus, užfiksuota, kad ant kelio gulėjo moteriškas dviratis. Jo rėmas, abu ratai buvo deformuoti, vairas persuktas 180 laipsnių kampu, dviračio sėdynė pasukta 90 laipsnių kampu į dešinę. Ant dviračio galinio rato stipinų ir purvasaugio buvo matyti atšvaitai. Dviratis buvo be kairiojo pedalo ir jo kojelės. Šios dalys mėtėsi važiuojamojoje dalyje. Ant jos mėtėsi ir kepurė. Netoliese matėsi nukritusi priekinio bamperio dalis, o prie jos – juodos spalvos plastikinis rėmelis, skirtas valstybinio numerio ženklo tvirtinimui. Paties numerio ženklo nebuvo. Kita bamperio dalis rasta žolėje prie kelio. Pakelės žolėje rastas ir žuvusiojo avėtas kaliošas, kuris ten nulėkė po smūgio į automobilį. Smulkios detalės, automobilio nuolaužos mėtėsi visoje apžiūrimoje teritorijoje. Žuvusysis gulėjo dalinai važiuojamojoje dalyje. Kaip galima suprasti iš aprašymo, apgadintas ir automobilis „BMW 320“.

Išsamiau skaitykite šiandienos „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Juokas
2023 9 lapkričio 15:18

Užmušė žmogų ir net teistumo išvengė, jaunuoliai pirmyn, ka bedarytumet visvien nieko už tai nebus!

Obelis
Obelis
2023 8 lapkričio 18:20

Garantuotai M. J. važiavo viršydamas greitį, nes dar nebuvo išsigaravęs “Extasy”is. O pasišalinimas iš eismo įvykio vietos automatiškai užtraukia neblaivumo bausmę. Nebent dabar nebe, kai pirmiausia paisoma nusikaltėlių ir pažeidėjų teisių?

Rekomenduojami video: