Penktadienį Rokiškio butų ūkyje Nepriklausomybės a. buvo apstu klientų. N. Byčkovskio nuotr.
Penktadienį Rokiškio butų ūkyje Nepriklausomybės a. buvo apstu klientų. N. Byčkovskio nuotr.

Pastarosiomis dienomis Rokiškio butų ūkyje driekėsi žmonių eilės.

 

Mikrorajone gyvenanti Janina Bukienė atvažiavo į centrą mokėti komunalinių paslaugų mokesčių. Moteris tikėjosi, kad čia eilės bus mažesnės nei bendrovės kasoje Jaunystės g.

„Dabar visus mokesčius įveda į kompiuterinę programą. Tai trunka daugiau nei 5 min. Dėl to ir susidaro eilės. Laukti tenka ilgiau nei pusvalandį, kad sumokėtum mokesčius”, – piktinosi J. Bukienė ir spėjo, jog tokia situacija susiklostė dėl to, kad  renkantys pinigus darbuotojai nėra įvaldę naujosios programos. 

Rokiškio butų ūkio bendrovės direktorius Vladas Janulis įvardijo visai kitą eilių priežastį – dauguma mokesčių mokėtojų tiesiog laukia paskutinės dienos.

„Šį mėnesį vėlavo pensijų ir algų išmokėjimas, dar Joninės. Galbūt dėl šių priežasčių žmonės nesuskubo anksčiau sumokėti mokesčių. Mėnesio pradžioje Butų ūkyje kartais net tuščia būna. Taip, įvedėme naują programą. Dabar viskas kompiuterizuota. Įvesti duomenis užtrunka, todėl nieko nepakeisi”, – sakė V. Janulis.

GR inform.

 

Jurgita Narkevičienė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: