Anksčiau buvo ženklas

Rokiškio seniūnijos seniūnas Arūnas Krasauskas teigė, jog maudykloje turėtų būti ženklas, nurodantis, jog joje draudžiama lankytis su gyvūnais – draudžiama. „Bent jau anksčiau, tikrai, toks ženklas buvo, o kokia situacija dabar – turiu pasidomėti. Išsiųskite klausimus per savivaldybės spaudos atstovę ir jums bus atsakyta“, – teigė seniūnas.

Kad ežero pakrantėje anksčiau buvęs toksai ženklas, mini ir mūsų skaitytojai, tačiau dabar jo esą nebėra.

Uždrausti – negalima

Savivaldybės atstovės spaudai Rasos Keliuotytės pateiktame atsakyme nurodoma, kad, visų pirma, Rokiškio ežero maudykla nėra paplūdimys, todėl ir uždrausti gyventojams čia ateiti su šunimis, negalima.

„Kaip paaiškino savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus vyr. specialistė viešajai tvarkai Evelina Kazlauskaitė, pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytus higienos reikalavimus, paplūdimiais gali būti vadinami tik tie, kurie savivaldybėje teisiškai įteisinti. Rokiškio ežero pakrantė, kur žmonės poilsiauja ir maudosi, tokio statuso neturi. Taip pat negalima užkabinti ženklo, kad šunis vedžioti čia draudžiama“, – rašoma R. Keliuotytės atsiųstame laiške.

Šuo – ne koks baubas

Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugijos savanorė Rokiškio rajone Nijolė Pranskūnaitė sako, kad šuo maudykloje – ne baubas, o ir švaresnis už žmogų. GR archyvo nuotr.

Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugijos savanorė Rokiškio rajone Nijolė Pranskūnaitė sako, kad jai asmeniškai keista, kad šunys maudyklose laikomi it kokiais baubais, kurie sutrikdys ramybę, išgąsdins – užšoks, aplos, įkąs ar pridergs. „Jeigu šuo atėjo prie ežero, tai reik manyt, kad jis turi šeimininkus. Paprastai šeimininkų prižiūrimi šunys yra skiepyti, gavę vaistų nuo blusų, kirmėlių, socializuoti. Šuo – pakankamai sterilus gyvūnas. Jų seilės neutralizuoja bakterijas… – nuomonę išsakė N. Pranskūnaitė.

 

 

 

Daugiau „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ditė
ditė
2024 18 birželio 10:51

manau viskas gerai .užtenka čia vietos visiems,bet kartais nustebina piliečiai besiprausiantys su šampūnais?

Nuomonė
Nuomonė
2024 18 birželio 8:44

Vasarą karšta, kodėl negalima? Vietos visiems užteks žemėje, po saule.

Tarasbulba
Tarasbulba
2024 17 birželio 18:13

Moteriškė su pavadėliu 😊😀🥰

Obelis
Obelis
2024 17 birželio 16:52

Geriau parašykite ar galima maudytis Obelių ežere?

Rekomenduojami video: