Praėjusių metų šventės akimirkos. GR archyvo nuotr.

Pasak Rokiškio neįgaliųjų draugijos vadovo Algio Veikšio, rengti šventę Jūžintuose – vietos seniūno Vytauto Stakio idėja. „Ačiū seniūnui už tai, jog svariai prisidėjo prie to, kad šventė tapo respublikine, tradicine, o dalyvių kasmet gausėja“, – džiaugėsi A. Veikšys. Anot pašnekovo, praėjusiais metais į sąskrydį suvažiavo per 400 dalyvių, o šiemet tikimasi apie 600. „Šventės programa sudaryta, o kiek draugijų kolektyvų pasirodys tiksliai, paaiškės liepos pradžioje“, – sakė A. Veikšys.
Seniūno V. Stakio teigimu, Jūžintų bendruomenė šiemet yra šventės generalinis rėmėjas. Bendruomenė dovanos atlikėjo Andriaus Rimiškio koncertą.
„Šventės programoje numatomos šv. Mišios Jūžintų Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje, giedos Jūžintų sakralinės muzikos choras „Aleliuja“, vadovaujamas Vilmos Likienės. Na, o po Mišių šventė persikels prie ežero, į koncertinę programą, kurioje pasirodys neįgaliųjų draugijų skyriai, o šventę vainikuos atlikėjo, mūsų krašto ambasadoriaus A. Rimiškio koncertas. Šventę ves Rita Rimiškienė“, – vardijo V. Stakys. Pasak jo, svarbu taip pat paminėti, kad šventės metu dirbs Raudonojo Kryžiaus savanoriai, budės pirmosios pagalbos paramedikų brigada.
Na, o kaip prie renginio organizavimo prisideda Obelių socialinių paslaugų namai? Seniūno teigimu, prie to daug prisidedanti šios įstaigos socialinė darbuotoja Dalia Lašaitė, dirbanti Jūžintų seniūnijoje.
„Džiaugiamės darnia bendryste tiek su minėta įstaiga, tiek su Neįgaliųjų draugija, tiek su bendruomene“, – sakė seniūnas.
Pasak Jūžintų bendruomenės pirmininko Jono Rubikio, norisi, kad šventė pritrauktų ne tik kuo daugiau svečių iš kitų rajonų, bet ir „užkurtų“ gerą nuotaiką Jūžintų miestelio gyventojams, čia atvykti norėtų kuo daugiau ir pačių rokiškėnų. „Rugpjūčio antrąją laukiame“, – kvietė J. Rubikis.

Praėjusių metų šventės akimirkos. GR archyvo nuotr.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: