Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro išorė prašosi remonto, vidaus patalpos pernai suremontuotos, bet ne visiems pasiekiamos. A. Domarkaitės nuotr. prie

„Gimtojo…“ skaitytoja atkreipia dėmesį į aktualią viešųjų pastatų ir erdvių tvarkymo problemą.

„Miela matyti, kad remontuojamos medicinos įstaigos, atnaujintos Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro Vaikų konsultacijos patalpos, bet kaip ten patekti neįgaliajam ar mamai su vaikišku vežimėliu? Mamos su kūdikiais vežimėlius palieka ant šaligatvio, o ką daryti neįgaliojo mamai? Rašau be pykčio, tik nusivylusi, darbus reikėtų padaryti iki galo“, – įsitikinusi skaitytoja.

„Gimtasis…“ pasižvalgė prie poliklinikos. Nuovaža neįgaliesiems prie suaugusiųjų poliklinikos yra, o štai apie vaikus ir jų medicinos įstaigą nepagalvota.

„Ir mes būtume laimingi, kad kuo daugiau patogumų galėtume pasiūlyti savo pacientams. Remontuojame patalpas po gabaliuką, truputį tvarkėme tik vidų, o reikia ir duris pakeisti, ir pastatų išorę atnaujinti, ir du liftus pritaikyti neįgaliesiems. Toji nuovaža prie centro durų mums atliko nuo vaistinės, kuri čia anksčiau nuomojosi patalpas. Planuojame, laukiame lėšų ir galimybių rengti projektus, kad galėtume visiškai ir iš esmės atsinaujinti, gal tai bus šiemet, gal kitais metais, sunku iš anksto žadėti“, – teigė laikraščiui Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktorė Zita Kapušinskienė.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
vaasas
vaasas
2017 31 kovo 11:55

Nesuprantu kokiu ten kosminiu lesu reikia nuovazai isbetonuoti? vienos premijos, viena menesi, vienam vadovui nemokekite ir bus. Pasiklausius tai – visu metu didziausia problema surinkt bent 1000e tokiai nuovazai. 10 zmoniu puse metu diskutuos iskurt pinigus paimt. Atleiskit is 10 bent 1 ir bus tu pinigu. Jeigu kitaip nesugebat.

Rekomenduojami video: