R. Keliuotytės nuotr.

 Susirinko ištikimiausieji

Jau aštuoneri metai tradiciškai vieną balandžio mėnesio šeštadienį Krašto muziejus kartu su Rokiškio verslo klubu bei „Gimtuoju Rokiškiu“ kviečia gyventojus į parko tvarkymo talką „Dvaro parkui – žalią veidą“. Kaip teigia muziejaus direktorė Nijolė Šniokienė, šią iniciatyvą miestiečiai palaikydavo labai aktyviai – į pirmąsias talkas susirinkdavo po kelis šimtus talkininkų. Deja, šiemet talkininkų nebuvo gausu, tačiau susirinko visi ištikimiausieji, suprantantys, kad daug ką savo miestui galime padaryti patys, juo labiau kad pasivaikščiojimams miestiečiai dažniausiai renkasi būtent dvaro parką.

Pirmiausia, dar prieš kelias dienas, nemažai parko lapų išgrėbstė Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos 38 mokinių būrys. Šeštadienį, kaip ir kasmet, į talką aktyviai rinkosi AB „Rokiškio sūris“ darbuotojai, kuriuos į būrį telkė bendrovės direktoriaus padėjėja Aušra Zibolienė, Afganistano karo veteranų sąjungos nariai. Jie atliko pačius sunkiausius darbus. Stiprus vėjas neišgąsdino ir Rokiškio mamų klubo – į talką atėjo ne tik mamos, bet ir tėčiai, ir vaikai. Šeimos darniai darbavosi savo tradiciniuose plotuose, prasidedančiuose tik įėjus pro dvaro vartus.

Į talką tradiciškai rinkosi Rokiškio Rotary klubo nariai, o pavyzdį rodė jo prezidentas Gintautas Rekerta. Palaikyti visuomeniškos iniciatyvos kaip visuomet atvyko būrys politikų, rajono savivaldybės tarybos narių. Šiemet parke darbavosi Dijana Meškauskienė, Andrius Burnickas, Laima Keraitienė, Vidmantas Maželis, Stasys Meliūnas. Beje, pastarasis atokvėpio valandėlėmis kaip tikras operatorius Kipsas fiksavo visas smagiausias talkos akimirkas. Deja, nei rajono meras, nei miesto seniūnas į S. Meliūno objektyvą nepateko – šiemet talkoje darbuojantis jų nematėme.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Henka
2018 24 balandžio 12:43

Viskas kaip prie sovietu, suvare i talka pavaldinius ir atejo bedarbis konservatoriu vadas su viltimi isprasyti poliklinikos direktoriaus kede pas komunistuojancius… kaip ne kaip bankortu specialistas, paleides tevo firma vejais…

Nora
Nora
2018 23 balandžio 22:10

Paskaičius nusivyliau, kiek buvo socdemų, bet jie net į foto nepateko. Apie administracijos direktoriaus pavaduotoją taip pat nė žodžio 🙁 kas Tai?

Rekomenduojami video: