2024 m. birželio 12 dieną Velykalnio paplūdimio tinklinio aikštynuose įvyko Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos paplūdimio tinklinio turnyras, kurį organizavo mokyklos Taryba, vadovaujama mokytojos Linos Petrauskienės. Šis renginys ne tik subūrė mokinius sportinei veiklai, bet ir pasiūlė įvairių užduočių tiems, kurie tinklinio nežaidė, tad kiekvienas galėjo rasti sau įdomios veiklos.

Teisėjavo mokytojai Dalia Paliūnienė, Algirdas Paliūnis, Valdas Savickas ir Vaidas Daujotis, užtikrindami, kad varžybos vyktų sąžiningai ir pagal taisykles. Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais, kuriuos įsteigė Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija, todėl mokiniai galėjo džiaugtis ne tik aktyvia veikla, bet ir prizais už savo pastangas.

Didžiausią indėlį į turnyro organizavimą įnešė progimnazijos prezidentė Luknė Narkevičiūtė, kuri šiemet baigia mokyklą. Jos pastangomis renginys tapo sėkmingas ir paliko įspūdį tiek dalyviams, tiek žiūrovams.

Velykalnio bendruomenės pirmininkas Stasys Mekšėnas džiaugėsi šiuo renginiu ir pabrėžė, kad mokiniai visada laukiami Velykalnio aikštynuose. Jis pats yra didelis sveikos gyvensenos propaguotojas ir sporto entuziastas, todėl tokie renginiai jam labai artimi.

Rokiškio Velykalnio paplūdimio tinklinio aikštynai yra vieni moderniausių Lietuvoje, ir juos labai vertina tiek mėgėjai, tiek profesionalūs sportininkai. Čia nuolat vyksta įvairaus lygio varžybos.

Planuojama, kad šis turnyras taps kasmetiniu tradiciniu mokyklos sporto renginiu, suburiančiu bendruomenę ir skatinančiu sveiką gyvenseną bei aktyvų laisvalaikį.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: