Iš viso teks pašalinti 40-50 medžių, kad aplinka būtų saugi. A. Domarkaitės nuotr.

Jau kelios dienos pjaunami seni medžiai prie Rokiškio lopšelio-darželio „Nykštukas“. (Apie būtinybe tai daryti „Gimtasis…“ rašė sausio 17 d., D. Zibolienė, „Nykštukas“ nori nusimesti žalią rūbą“)

„Pirmiausia galvojom apie žmonių, praeivių ir mūsų vaikų, darbuotojų saugumą, kad neištiktų kokia bėda po stipresnės vėtros ar ir be jos. Todėl pasikvietėme aplinkosaugininkus, kad įvertintų, suženklintų kirstinus medžius, patartų, kaip susitvarkyti aplinką“, – sakė įstaigos direktorė Jolita Žaliauskienė.

Iš viso teks pašalinti 40–50. Šis darbas dar užtruks, mat kai kur medžiai tokie sutrūniję ir aukšti, kad reikia didesnių bokštelių. O paskui, anot įstaigos vadovės, teks galvoti apie aplinkos tvarkymą, želdynus, reljefo panaudojimo galimybes, nedidelius daržiukus, mat sumanyta dalyvauti „Žaliosios pėdos“ iniciatyvoje ir aplinką susitvarkyti šiuolaikiškai ir kūrybiškai.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Audronė
Audronė
2017 16 vasario 13:31

Prie Nykštuko darzelio jau pavasaris, o Lašo gatvėje dar nezinia kada bus pavasaris.Senų medzių šakos braizo praeiviams veidus, bet jų nupjauti kazkodėl neketina

Rekomenduojami video: