ELTA4797127 Pekinas, birželio 21 d. (dpa-ELTA). Pietų Kinijoje dar labiau išaugo per smarkias liūtis ir potvynius žuvusių žmonių skaičius. Pasak naujienų agentūros „Xinhua“, Pingjuano rajone pietinėje Guangdongo provincijoje žuvo mažiausiai 38 žmonės. Du asmenys dar laikomi dingusiais. Jau pirmadienį regione pranešta apie penkias aukas. 2024.06.21 15:12:28. EPA-ELTA (ELTA)

Praėjusiomis dienomis ir šalies pietuose, ir rytuose smarkiai lijo. Tai sukėlė žemių nuošliaužas, potvynius ir purvo lavinas, pranešė valstybinė stotis CCTV.

Nacionalinė meteorologijos tarnyba įspėjo, kad ir kitose šalies dalyse ateinančiomis dienomis galimi potvyniai, nes lietaus juosta juda į šiaurę. Šiuo metu šiaurinius Kinijos regionus alina karšis ir sausra.
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: