Asmeninio archyvo nuotr.

Jaunimas nelabai turi pasirinkimo

Ąžuolas Jankauskas

Su šventės programa susipažinau vos tik ji pasirodė socialiniuose tinkluose. Miesto gimtadienis vyks tris dienas, tai nenuostabu, kad veiklų pasirinkimas yra tikrai didelis. Džiugu, kad veiklų pradžia ir jų lokacija suderinta tobulai, todėl, jei yra noro, gali visur spėti. Aš pats dalyvausiu „RoKiškiadoje“, planuoju padėti Rokiškio gyventojams artimiau susipažinti su sportinio šaudymo sritimi.

Daug kuo domiuosi, tačiau, pripažįstu, veiklų mano amžiaus jaunimui nėra daug. Renginys tęsis tris dienas, o jaunimui skirta vos viena. Suprantu, kad miesto gimtadienis yra kiekvieno gyventojo, jauno ar seno, šventė, todėl programa turi apimti visas tikslines grupes. Tačiau visi žinome, kad jaunimas yra aktyviausia ir labiausiai viskuo besidominti žmonių grupė. Todėl labai liūdna, kad, be koncerto ir sportinės popietės, jaunimas nelabai turi pasirinkimo.

Džiaugiuosi, kad kasmet miesto gimtadienis tampa kokybiškesnis, veiklų pasirinkimas skirtingoms amžiaus grupėms vis didesnis. Viliuosi, kad kitąmet organizatoriai skirs didesnį dėmesį jaunimui, galbūt sukurs bendras darbo grupes, į kurias įtrauks ir jaunimą vienijančias organizacijas. Belieka laukti kitų metų, o dabar visus kviečiu džiaugtis tuo, kuo galime.

Jaunimas nepamirštas, bet „nesuprastas“

Tautvilė Jasiulevičiūtė

Prieš porą dienų peržiūrėjau 523-iojo Rokiškio gimtadienio programą. Iš pirmo žvilgsnio veiklos nesudomino. Tiek programa, tiek pats renginys atrodo labai tinkami šeimoms ir vyresnio amžiaus žmonėms, bet ne man ar mano bendraamžiams.

Jaunimas nebuvo pamirštas, bet buvo „nesuprastas“. Organizuojant renginius yra sunku nuspėti ir atrinkti veiklas, kurios sudomintų ir pritrauktų visus, bet visada galima komunikuoti ir bendradarbiauti arba bent jau pasiklausti jaunimo ir kitų žmonių nuomonės prieš sudarinėjant programą. Žinoma, yra keletas įdomių ir patrauklių jaunimui veiklų šeštadienio programoje, bet jų per mažai.

Kitame miesto gimtadienyje norėčiau matyti tarp jaunimo populiarias muzikos grupes arba atlikėjus. Tikiuosi ir bendradarbiavimo su jaunimu. Smagu būtų 524-ojo Rokiškio gimtadienio proga turėti kokią nors jaunimo erdvę su tam tikra veikla arba programa, kuri nuoširdžiai sudomintų ir pritrauktų jaunimą.

Vertinu prastai

Emilis Kačinskas

Rokiškio gimtadienio programoje sudomino sporto popietė „RoKiškiada“ bei koncertas. Programą vertinu prastai, nes veiklų jaunimui yra labai mažai, o ir tos numatytos tą pačią dieną. Nors nemanau, kad jaunimas Rokiškyje yra pamirštas, tačiau norėtųsi, kad jauniems žmonėms būtų skirta daugiau veiklų ir kad jos vyktų ne tą pačią dieną. Pasirinktas atlikėjas yra mažai klausomas jaunimo.

Kitame miesto gimtadienyje norėtųsi, kad būtų atsižvelgta ir į jaunų žmonių norus. Gal būtų galima kartu su jaunimu padiskutuoti bent jau dėl atlikėjų.

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Genutė
Genutė
2022 19 rugsėjo 10:02

peržiūrėjau miesto gimtadienio nuotraukas – jaunimo pilna visur, matomai kas norėjo atrado ką veikti. O kaip gražiai šoko miesto panelė scenoje…ir nei vieno vaikino??? Tai iš tikro kurgi tas jaunimėlis? neranda savęs? ar ne nori?

goša
goša
2022 17 rugsėjo 8:04

o tai kai per naktis per renginius bumsi garsiakalbiai ant viso miesto tai čia tipo tinka jaunimui, tai siaubas kur nors laukuose lai bumsi

Rekomenduojami video: