Gruodžio 19-osios pavakarę Juodupės miestelį sukrėtė šiurpi žinia: iš gyvenimo pasitraukė dviejų mažamečių vaikų tėvas.
Dvidešimt trejų V.J. kūnas buvo rastas buto rūsio sandėliuke, elektros kabelio kilpoje. Ant velionio galvos matėsi sukrešėjusio kraujo pėdsakų.
Dėl vyriškio mirties rajono policijos komisariatas pradėjo tyrimą.
V.J. pastaruoju metu dirbo UAB Ilzenbergo dvare, su gyvenimo drauge ir dviem mažamečiais vaikais gyveno nuomojamame bute. V.J. ir jo tėvus pažįstančius miestelio gyventojus žinia šokiravo. Žmonės sakė nepastebėję, kad V.J. galėjo kankinti rimtos problemos, retsykiais sklido kalbų, kad jaunoje šeimoje kildavo nesutarimų. „Betgi nėra namų be dūmų“, – sakė juodupėnas, gerai pažinojęs V.J.
Juodupės seniūnas Valdas Adomonis „Gimtajam Rokiškiui“ teigė kol kas nežinąs nelaimės priežasčių ir aplinkybių, dėl kurių jaunas vyras ryžosi savižudybei. „Į svetimo žmogaus sielą neįlįsi. Gal jis turėjo kokių bėdų, apie kurias seniūnija nė neįtarė“, – svarstė seniūnijos vadovas.
Aldona Minkevičienė







































