Užs.R0354

Iš ko yra gaminamos sandėliavimui skirtos lentynos?

Sandėliavimui skirtas lentynas įprastai sudaro metalinis rėmas, o pačios jų plokštumos yra pagamintos iš MDF plokščių, plastiko arba cinkuoto plieno. Todėl šios lentynos tikrai yra ilgaamžės ir gali atlaikyti gana solidžius svorius. Jei šiose lentynose ketinate laikyti didelio svorio daiktus, tada prieš pirkdami jas pasidomėkite, kokia yra leistina jų apkrovos norma.

Kokie stelažai pateikiami jų rinkoje?

Jei perkate sandėliams skirtus stelažus žinokite, jog jie dėl stilingos savo išvaizdos tiks bet kokioje erdvėje – ar tai būtų privatus jūsų namų sandėliukas, ar komercinės paskirties patalpa. Sandėliavimo reikmėms skirtas lentynas galima rinktis pagal poreikius, jų esama ne tik pastatomų, bet ir su ratukais. Pastarosios yra labai patogios tada, kai jas su visomis prekėmis reikia pervežti iš vienos patalpos į kitą arba privežti arčiau sunkvežimio, į kurį reikės pakrauti prekes.

Kur daugiausiai praverčia sandėliavimo stelažai?

Kadangi sandėliavimo stelažai yra skirtingos aukščio, ilgio ir pločio, juos galima įvairiai pritaikyti. Pirmiausiai jie reikalingi prekybininkams, pramoninės gamybos įmonėse, viešojo maitinimo įstaigose, bibliotekose.

Dėl savo kompaktiškumo ir talpumo jie praverčia ir namų ūkyje – garažuose, sandėliukuose, stalių ir remonto dirbtuvėse, nes juose labai patogu sudėlioti namų apyvokos daiktus, darbo įrankius, maisto atsargas ir pan.

Kaip yra montuojamos sandėliavimui skirtos lentynos?

Sandėliavimui skirtos lentynos yra jungiamos tvirtinimo varžtais. Jas galima montuoti pavieniui arba jungti kelis lentynų skyrius į vieną eilę. Kad būtų garantuota saugi aplinka sandėlyje, šias lentynas galima tvirtinti prie sienos.

Pagal kokius kriterijus rinktis sandėliavimo stelažus?

Sandėliavimo stelažus patariama rinktis atsižvelgiant į tai, kokio sunkumo daiktus ketinate juose laikyti, taip pat būtina įvertinti ne tik maksimalią lentynos apkrovos ribą, bet ir jos talpumo galimybes. Tam turite žinoti, kokie jums yra būtini šių lentynų išmatavimai. Ir tik tada galėsite pasirinkti jums tinkamiausią stelažų variantą.

Užs. R0354

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: