Viktorinos prizai. Organizatorių archyvo nuotr.
Viktorinos prizai. Organizatorių archyvo nuotr.

Kovo 12 d. Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas surengė viktoriną, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui. Rokiškio policijos komisariato (PK) komanda „Laikykitės, ateina Rokiai“ laimėjo trečiąją vietą.

Renginys vyko Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Čia ne tik savo žinių apie Lietuvos ir policijos istoriją, kultūrą, bet ir išradingumą, aštrų protą įrodyti sugužėjo net 10 komandų.

Viktorinoje dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Panevėžio miesto ir rajono, Pasvalio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio rajonų ir svečių komandos iš Panevėžio miesto prokuratūros ir Karaliaus Mindaugo husarų bataliono. Dalyviai Kovo 11-ąją švęsti susirinko puikiai nusiteikę, paruošę namų darbus ir net pasipuošę Trispalvėmis. Komandos, pasivadinusios originaliais pavadinimais, nestokojo energijos ir žaidime dalyvavo aktyviai.

Pirmajame turnyre dalyviai turėjo atsakyti į klausimus, skirtus Nepriklausomybės atkūrimo dienai, antrajame – pademonstruoti savo įžvalgumą ir įminti muzikinę mįslę, atpažinti koliaže paslėptą žymų visuomenės veikėją. Klausimus dalyviams pateikė Panevėžio kraštotyros muziejaus, Gabrielės Petkevičaitės- Bitės viešosios bibliotekos atstovės ir kanceliarijos specialistė Birutė Sakalauskaitė. Trečiajame ture – šmaikštūs klausimai.  Kapitonų mūšyje susirungę komandų vadai stengėsi mąstyti logiškai ir pelnyti kuo daugiau taškų savo komandai.

Paskutinėje rungtyje komandos pristatė parengtus namų darbas, pačių sugalvotą klausimą pateikė kitai priešininkų komandai. Viktorinos nugalėtojais tapo Kupiškio r. PK komanda „Greiti ir pasiutę“ antrojoje vietoje liko, vos puse balo nuo jų atsilikusi svečių iš prokuratūros komanda „Pro kur oras?“, tretieji – Rokiškio r. PK „Laikykitės, ateina Rokiai“. Jiems buvo įteiktos statulėlės ir diplomai. Padėkas už dalyvavimą gavo visos komandos. Specialiaisiais prizais už originaliausią atsakymą buvo apdovanoti Mindaugo bataliono atstovai „Husarai“, už geriausią namų darbą ir šventiškiausią aprangą prizą gavo Rokiškio r. PK „Laikykitės, ateina Rokiai“, o komanda „Pro kur oras?“ laimėjo originaliausio komandos pavadinimo titulą.

 

 

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyresnioji specialistė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: