15min.lt nuotr.

„Dauguma protokolų surašyta už tai, kad artimai kontaktavo keli namų ūkiai. Keli pažeidėjai paliko saviizoliacijos vietą be sveikatos priežiūros specialisto leidimo ir taip sukėlė pavojų plisti COVID-19. Keli protokolai surašyti už tai, kad gyventojai netinkamai dėvėjo nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones“, – sako rajono policijos viršininkas Rimantas Čepulis.

Vadovo teigimu, praėjusį mėnesį policijos pareigūnai patikrino 128 asmenis, privalėjusius saviizoliuotis. Gauta 15 gyventojų pranešimų dėl galimų saviizoliacijos pažeidimų, dėl daugiau nei vieno namų ūkio asmenų susibūrimo.

Tikrinti ir darbą pradėję grožio salonai bei kirpyklos. „Kartu su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru patikrinta 18 tokių vietų. Pažeidimų nenustatyta. Tikrintos 8 rajono įmonės, jose pažeidimų taip pat neradome“, – sako R. Čepulis.

Pareigūnai, kaip jau tapo įprasta, budi postuose ties rajono riba. „Postuose per vasario mėnesį buvo patikrinta 2310 automobilių, o iš jų neįleista tik 19“, – informavo R. Čepulis.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Saulius
Saulius
2021 2 kovo 8:16

“Pareigūnai, kaip jau tapo įprasta, budi postuose ties rajono riba. „ Kiek esu matęs tai budi tik ties miesto riba ir sudaro žmonėms nepatogumų. Iškart kamštis įvažiuojant, baimės jausmas iš kaimo atvykstantiems ir panašiai. Baudų ieškojimas, o ne kontrolės vykdymas. Beprasmybė

Rekomenduojami video: