Austėja Sokaitė. Organizatorių nuotr.

Konkurso „Mis Aukštaitija“ organizatoriai sako, kad tai projektas, kuriuo norima parodyti, jog visos merginos ir moterys yra gražios ir turi siekti savo tikslų. Prieš trejus metus EPMM modelių mokyklos-agentūros įkūrėja ir pagrindinė vadovė Indra Ereksonienė ir partnerė Monika Kereišė, sėdėdamos kavinėje ir kalbėdamos apie grožio konkursus, nusprendė sugrąžinti šį konkursą į Panevėžį, nes prieš tai tęsėsi ilga pauzė. Kadangi praėjusių metų konkursas sulaukė didelio susidomėjimo, nuspręsta tęsti tradiciją. Atrankos vyko aštuoniuose miestuose: Kėdainiuose, Utenoje, Ukmergėje, Jonavoje, Anykščiuose, Kupiškyje ir Šiauliuose. Keturiolika atrinktų finalisčių išvysime gegužės 18 d. 18 val. Panevėžio kultūros centre. Tuo metu bus galima sužinoti ne tik kiekvienos merginos pelnytus titulus, bet ir pasiklausyti Vido Bareikio koncerto.

Konkurso organizatoriai: „EPMM Modeliai“ ir M grožio ir mados studija, režisierius Jokūbas Ereksonas, choreografė Neda Baublienė.

 

Austėja: „Kiekvienas turi savo nuomonę apie grožį“

Pakalbinome mūsų krašto atstovę Austėją. Finale jos numeris yra 4 ir mergina lauks jūsų palaikymo!

 

– Kodėl nusprendėte dalyvauti šiame konkurse?

Modelio profesija man visada atrodė kaip tobula išraiškos forma, o vaikystėje praleistas laikas priešais tėčio fotoaparatą tik sustiprino mano norą tai daryti ir ateityje. Tėvai manęs niekada nestabdė, priešingai – jie mane palaikė, todėl nusprendžiau, kad atėjo laikas išbandyti save ir įgyvendinti savo svajonę. Esu labai dėkinga tėvams ir organizatoriams už suteiktą galimybę dalyvauti konkurse.

 

– Ar nemanote, kad grožio konkursai nebėra madingi?

Manau, kad grožio konkursai vis dar turi svarbią reikšmę, tačiau svarbu pabrėžti natūralumą ir įvairovę.

– Kiek merginai svarbus grožis ir kiek – protas?

Grožis ir protas – abu svarbūs, bet kiekvienam žmogui jie gali turėti skirtingą reikšmę. Kiekviena mergina yra unikali, ir tai, kas svarbu vienai, gali būti mažiau reikšminga kitai. Vis dėlto, manau, svarbiausia yra vidinis grožis, nes tai atsispindi išorėje ir daro žmogų patrauklų tiek išvaizda, tiek intelektu. Svarbu rasti pusiausvyrą ir vertinti abu aspektus.

Organizatorių nuotr.

Daugiau „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ditė
ditė
2024 11 gegužės 19:40

grožis mus supa visur- gamtoje, dailėje ,muzikoje ,tarpusavio bendravime ir kaip jį supramtame

Rekomenduojami video: