Lapkričio 20 d. Senamiesčio progimnazijoje (M.Riomerio g. 1) 14-19 val. planuojama atvirų durų diena 5–8 klasių mokinių tėveliams.

Tądien 17.15 val. aktų salėje numatyta tėvams parodyti būsimų moksleivių uniformų pavyzdžius. Direktorės Saulės Kazinavičienės teigimu, ar progimnazistai turės uniformas, priklauso nuo tėvų, o mokyklos taryba šiai idėjai jau pritarė. Beje, uniformas dėvėtų ir šios švietimo įstaigos pradinukai. 
Direktorės nuomone, uniforma ne tik išskirtų progimnazijos mokinius iš kitų, bet ir padėtų spręsti kitas problemas: drausmintų paauglius, o turtingų tėvų vaikai turėtų mažiau progų tyčiotis iš nepasiturinčiųjų. „Jei visas moksleivio aprangos komplektas tėvams pasirodys per brangus, galvosime tik apie dalį jo. Tarkim, apie švarkelius su mokyklos ženklu“, – sakė p. Kazinavičienė.
Jei tėvai pritars, uniformos progimnazijoje atsiras jau šiais mokslo metais. 

 

Reda MILAKNIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: