Net ir baigiantis vejų šienavimo sezonui nusikaltėliai „specializacijos“ nekeičia: paklausiausias jų grobis tebėra žoliapjovės. Kiekvieną savaitę šios brangios įrangos netenka po kelis rajono gyventojus. Ne išimtis – ir pastaroji.

Vagys įsisuko į rokiškėno V.P. sodybą Joneliškių kaime (Panemunėlio sen.). Rugsėjo 4-osios vakare šeimininkas pastebėjo, kad nupjauta ūkinio pastato durų kabamoji spyna. Ilgapirščiai iš patalpos pagrobė traktorinę žoliapjovę „Partner“ ir to paties pavadinimo savaeigę žoliapjovę.
Rokiškėnas patyrė  8 760 Lt nuostolį.
Tą pačią dieną vagystė pastebėta ir Velniakalnio sodų bendrijoje. Iš rokiškėno V.B. namelio dingo žoliapjovė ir įvairūs namų apyvokos daiktai. Vagys į patalpą įsibrovė išlaužę namelio duris. Jų padarytas nuostolis siekia 2 180 Lt.
Rajono policijos viršininką laikinai vaduojantis Robertas Krasauskas gyventojus ragina atidžiau saugoti savo turtą: nepalikti brangios įrangos negyvenamose sodybose, sodų nameliuose.
Rasti pagrobtas žoliapjoves ar kitokią itin paklausią įrangą yra sudėtinga: vagys stengiasi grobį kuo greičiau išgabenti iš rajono ir per nusikalstamo „verslo“ bendrus jį parduoti.

Daugiau ketvirtadienio “Gimtajame…”

Aldona MINKEVIČIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: