A. Stanio nuotr.

– Ar daug žmonių prisidėjo prie šios akcijos?

– Prisijungė tikrai labai daug žmonių. Dovanomis bei parama iš viso prisidėjo daugiau nei 70 žmonių.

– Kiek svajonių išpildėte renginio metu?

– Pavyko išpildyti 40-ies vaikų svajones, taip pat renginio metu surinkome 200 Eur. Jie atiteks Rokiškio vaikų gerovei. Padedami socialinių darbuotojų supirksime vaikučių gerovei skirtus daiktus/dovanas. Viskas iki paskutinio cento bus skirta vaikų džiaugsmui sukurti. Dėl to ši akcija ir vyko.

Apie viską išsamiai netrukus  papasakosime ir parodysime „Facebooko“ puslapyje „Rokiškio stalo žaidimai“.

– Ar jau girdėjote atsiliepimų apie šią akciją?

– Renginys vyko šeštadienį, tad kol kas girdėjome vos kelis atsiliepimus. Žmonės patenkinti renginiu ir galimybe prisidėti prie gražių tikslų.

Nors tokia akcija – pirmoji, labai džiaugiuosi jos rezultatais. Tokio tipo akcijų tikrai bus kitąmet ir skirtų ne tik vaikams ir ne tik prieš didžiąsias metų šventes. Išduosiu paslaptį, kad pavasarį planuojame antrąjį paramos renginį, tik šįkart ne vaikams.

Į Rokiškį grįžta stalo žaidimų vakarai, netrukus visus pakviesiu smagiai praleisti laiką.

Esu labai dėkinga Birutei Dapkienei, kuri leido dvare rengti šią akciją, Rokiškio jaunimo centro merginoms, kurios savanoriavo renginio metu – jos man labai padėjo. Esu dėkinga UAB „Lamikara“ už „Upo“ vandenį bei „Miško mėlynei“ už produkciją ir, žinoma, „Alchemikams“ – tik jų dėka vakaras buvo toks įspūdingas.

– Kaip kilo idėja surengti vaikų norų išpildymo akciją?

– Idėja sujungti stalo žaidimus bei auditoriją ateinančiųjų pažaisti ir gerą tikslą padėti sunkiau besiverčiantiems galvoje sukosi jau ilgai. Sprendimas startuoti būtent taip – padėti įgyvendinti neturtingų šeimų vaikų svajones – buvo priimtas prieš mėnesį, kai akis užkliuvo už internetinio puslapio vaikusvajones.lt. Paskaičius vaikų norus suspaudė širdį – daugybė nori tiesiog šiltų rūbų bei avalynės.

– Ar lengvai sekėsi įgyvendinti idėją – surasti vietą, sukviesti svečius?

– Renginio vietą radome labai lengvai – idėją užteko papasakoti Birutei Dapkienei ir ji be jokių svarstymų mus priėmė Salų dvare. Labai dėl to džiaugiuosi, nes šis dvaras – graži vieta, idealiai tinkanti tokio tipo renginiams.

Renginį vainikavo vietos grupė „Alchemikai“. Tiesą pasakius, tai nebuvo planuota, bet, mano nuomone, geriausi dalykai vyksta ekspromtu ir ši sąjunga buvo labai įdomi ir pavykusi. Iš pradžių ieškojau, kas galėtų renginį įgarsinti, paprašiau Dovydo Trumpos  patarti – papasakojau, kas vyks, susitikome pakalbėti ir suvokėme, kad mūsų vertybės tokios pačios ir kad reikia pabandyti susivienyti. Taip prie renginio organizavimo prisidėjo ir „Alchemikai“.

– Ar pačiai jau yra tekę išpildyti kieno nors svajonę?

– Stengiuosi kiekvienais metais padaryti kažką gero, nebūtinai prieš šventes. Vaikų svajones yra tekę pildyti – tai be proto geras jausmas. Šiais metais, organizuodama renginį, apsiėmiau nemažai tų svajonių pildyti. Paskaitai vieno vaiko norą ir pagalvoji, juk gali apsieiti be kavos, desertų ir, žiūrėk, suteiksi be galo daug džiaugsmo tam mažam žmogeliui.

Apie tai pamąstyti raginu visus. Išpildyti norą – be galo nuostabus jausmas. Džiaugiuosi, kad susitikusi su „Alchemikais“ aptarti renginio aspektų išgirdau, kad jie taip pat nėra tam abejingi, yra siuntę dovanų vaikams iš nepasiturinčių šeimų. Pakalbėjome visi, koks tai fainas jausmas!

– Ar pildėte tik rokiškėnų ar visos Lietuvos vaikų svajones?

– Šįkart pildėme vaikų svajones iš visos Lietuvos. Dar prieš renginį gavau pastabų, kad reikėjo rengti tik Rokiškiui skirtą akciją, pažadu – bus projektų, kai orientuosimės tik į Rokiškio įstaigas ir žmones.

Šiuo atveju, mano požiūriu, Marytė iš Rokiškio, kuriai šąla kojytės, nes mama neįstengia naujų batukų nupirkti, niekuo nesiskiria nuo Petriuko iš Jonavos, kuris turi tą pačią problemą. Abiem vaikams šalta ir, neskirstant nieko, norisi išpildyti kuo daugiau tų svajonių. Tikiu, kad mūsų visų pastangomis tai pavyksta.

– Kaip dalyviai išsirinko vaikų svajones, dovanas?

– Renginio metu pasiūlėme tris būdus pildyti svajones. Pirma, dalyviai galėjo atvykti su dovana, kurią prieš tai susisiekę aptarėme. Tikiu, daugumai yra malonumas ieškoti bei pakuoti viską. Antra, renginio metu per projektorių rodėme svajones ir supažindinome su vaikų laiškeliais. Susigundžiusieji išpildyti kažkurį norą iškart gavo su juo susijusią informaciją. Trečia, kiekvienas galėjo palikti pinigų aukų dėžutėje. Visos surinktos lėšos bus panaudotos dovanoms pirkti.

– Kaip ketinate perduoti dovanas vaikams?

– Visos dovanos bus perduodamos socialinėms darbuotojoms, su kuriomis kontaktuojame, o jos perduos šeimoms, tiksliau, vaikams asmeniškai.

– Šią gražią akciją susiejote su žaidimais ir linksmybėmis. Kodėl?

– Mes organizavome renginį, į kurį bilietas – išpildyta vaiko iš neturtingos šeimos svajonė, todėl visos pramogos – stalo žaidimai, muzika, maistas ir visa kita – tai mūsų padėka visiems atėjusiems

Projektą iš dalies remia:

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: