Kas turi pasirūpinti paliktomis „krūvomis“?
Antradienio rytą į „Gimtojo…“ redakciją užsukusi Rokiškyje besisvečiuojanti moteris tikino, kad tualete vaizdas toks, kad praeina bet koks noras juo naudotis. „O ką daryti atvykusiam žmogui? Bandyti prašytis į „Maximos“ tualetą? Parašykit apie tai, apie paliktas „krūvas“. Nejaugi niekas jo nevalo? Ten buvusi valytoja sakė, kad jai nepriklauso. O čia pat prekiaujama uogomis. Kažkas nenormalaus“, – kalbėjo pavardės nepanorusi viešinti moteris. Kartu svarstydama, kad gal reikėtų tualetą padaryti mokomą ir tinkamai jį prižiūrėti: „Gal tuomet bus tvarka?“
Bet kyla ir kitas klausimas – o kas gi turi paspausti vandens nuleidimo mygtuką, kad „krūvos“ po savęs nepaliktum? Ar tam reikia valytojo?
Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“
Taip ir nepasinaudojau,kai pamačiau pilną klozetą ir vos nesusivėmiau ,o vandens nuleidimo mygtukas neveikė.Netoliese buvusi moteris paaiškino,kad taip taupomas vanduo.Ateina valytoja retkarčiais ir tik ji sugeba nuleisti vandenį.Kas čia iš tikrųjų teisus?
Jo, tikrai pritariu, kad būtų mokamas, bent jau 50 centų….
Mačiau, kaip moterytės iš kaimyninių namų su šikpopierio rulonėliais ateina nusilengvint. Patogu labai.
Mygtukai veikia. Tai valkatų kultūra. Valgau kebabus prie pat kartais ir stebiu – lankosi tik bomžai ir alkoholikai iš gretimų lūšnų.
Tad problema mūmyse.
Atleiskite Rokiškio lankytoja. Toks jau mūsų miestelėnų būdas.
Te automatiškai turėtų veikti t.y. davikiai kažkokie, bet akivaizdu jie visiškai neveikia. Da viens “auksinis tulikas”…
rašant reikia žinoti,kad “nuleidimo mygtukai ” neveikia ,gal kažkas turi tai žinoti. ir sutaisyti..o svečiams tikrai problema.
Padaryti mokamą, ir tik mokamą. Kaip turguj. Ir bus tvarka.