– Ką prisimeni iš vaikystės ir paauglystės? Apie ką svajojai būdama mokykloje ir kokių šiltų prisiminimų turi iš šių laikų?
– Mokiausi Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinėje mokykloje. Su džiaugsmu ir šypsena prisimenu tas dienas – pamokos, patariantys ir įkvepiantys mokytojai, dalyvavimas renginiuose, jų organizavimas, kūrybinė laisvė –dainuoti, filmuoti, fotografuoti… Lankiau ir Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklą, o ankstyvoje vaikystėje – net choreografiją. Galėjau save išbandyti įvairiose srityse, todėl ir svajojau – daug ir plačiai. Svajojau apie galimybę pažinti pasaulį, prisidėti prie didelių darbų, semtis patirties iš nuotykių ir sutiktų žmonių. Gal todėl po mokslų ir pasirinkau kūrybos komunikacijos studijų kryptį, nes dar paauglystėje jaučiau, kokia svarbi komunikacijos galia.
– O ką šiuo metu veiki?
– Gyvenu Vilniuje. Dirbu skaitmeninės rinkodaros specialiste, esu vieno didžiausių turizmo organizatorių Lietuvoje komandos dalis. Darbinėje aplinkoje stengiuosi realizuoti strategijas ir idėjas, o po darbo pasineriu į muziką. Džiaugiuosi, kad pavyksta tai suderinti.
Šiuo metu neturiu didelių reikalavimų sau – tiesiog stengiuosi semti viską, ką duoda kiekviena diena, ir džiaugtis kūrybiniu procesu.
– Muzika ir tu. Kada pradėjai domėtis muzika? Kur pradėjai to mokytis?
– Muzika mane žavėjo nuo pat vaikystės. Nuo mažų dienų klausiau Andriaus muzikavimo, nejučia pradėjau jį „modeliuoti“. Visur sekdavau iš paskos – jis su instrumentu – aš irgi. Jis dainuoja, aš – irgi. Artimoje aplinkoje turiu daug muziką mylinčių žmonių, gal todėl ji man visada atrodė sava. Lankiau muzikos būrelį mokykloje, o didžiausias atradimas ir „lūžis“ muzikiniame kelyje tikriausiai nutiko tada, kai Kalėdų Senelis man padovanojo gitarą. Su šypsena atsimenu didelę dėžę po egle. Tada atsirado tikslas – išmokti groti. Mokė brolis, mokė dėdė, mokė kaimynas… Galiausiai nusprendžiau atrasti savo mokymosi metodą ir užsirašiau į muzikos mokyklą. Gavau nepaprastą mokytoją, kuri įkvėpė drąsos ne tik groti, bet ir dalintis savo kūryba. Esu nepaprastai jai dėkinga!
Išsamiau skaitykite „Gimtajame…”