15min.lt nuotr.

Sausio 27-ąją ties Jaunystės g. 19-uoju namu automobilis „Volvo“, nepasirinkęs saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio. Slysdamas nulaužė medelį, apgadino kelio ženklą, nulenkė informacinį stendą ir atsitrenkė į šalia augusį medį. Vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino.

Aktyvių Rokiškio mikrorajono gyventojų dėka vos per valandą policijos pareigūnai gavo informacijos ir nuotraukų, kuriose užfiksuotas „Volvo“ markės automobilis, pasišalinęs iš įvykio vietos. Kaip vėliau paaiškino vairuotojas, po įvykio jis pats socialiniuose tinkluose pastebėjo, kad gyventojai aktyviai dalijasi informacija, aiškinasi eismo įvykio detales, ieško automobilio, todėl jis pats atvyko į policijos komisariatą.

Vasario 5 d. vairuotojui buvo surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas, vadovaujantis Administracinių teisės pažeidimų kodekso 426 str. 1 d. („Nepaklusimas reikalavimui sustabdyti transporto priemonę arba pasitraukimas iš eismo įvykio vietos„). Už šį pažeidimą gresia nuo 600 iki 1100 eurų bauda, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti, – nuo 850 iki 2000 eurų.

Rajono policijos komisariato pareigūnai dėkoja gyventojams už pilietiškumą, aktyvumą ir nepakantumą teisės pažeidimams.

Rokiškio PK inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: