Susirinkusieji vakarojo su kapela „Muzikontai iš pa Utenas“, bardais Vilija Urboniene ir Oksana Sadauskiene, Raminta Rimiškyte, Vidmantu Plėta. Savo bei kitų autorių kūrybą skaitė, dainavo žymūs kraštiečiai, Duokiškio bei kaimyninių bendruomenių atlikėjai: šventės siela aktorius Ferdinandas Jakšys, kraštietis Raimondas Paunksnis, duokiškėnas Alvidas Žukauskas, tarmiškos poezijos kūrėja Milda Krasauskienė, Bronius Juzelskis iš unikalios Lietuvos ir Gruzijos vėliavomis pasipuošusios Juodonių ulyčios. Šaunūs jaunieji pasakotojai – iš Užpalių atvykęs Benas Keraminas ir sališkis Justas Tervydis – žavėjo tarmišku žodžiu. Berniukai yra liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ dalyviai.
Smagiu šventės atradimu tapo „Vieversynės“ kaimo turizmo sodyboje įsikūrusios kūrybinės tarptautinės stovyklos „Tapk žvaigžde“, kuriai vadovauja dainininkė Daina Bilevičiūtė, vaikų programa – lietuvių ir anglų kalba skambėjusios dainos, įvairiomis nuotaikomis skaitytas garsusis Hamleto monologas „Būti ar nebūti“. Šie vaikai, atvykę iš Anglijos, Airijos, turi lietuviškų šaknų, tačiau beveik nebekalba lietuviškai. Jie scenoje parodė tai, ką spėjo išmokti stovykloje per penkias dienas.
Bendruomenių ir amatininkų kiemeliuose žiūrovai galėjo pasivaišinti žolelių arbata, skanėstais, prisitaikyti ir įsigyti klumpių, kitų amatininkų dirbinių. Mažieji šventės dalyviai spietėsi prie animatorės, taip pat alpakos bei žirgų iš Birutės ir Virginijaus Dapkų ūkio. Bendruomenės namuose veikė krašto šviesuolio Kazimiero Paunksnio, kraštiečių Jurgos Elmentienės tapybos darbų ir Gintos Mickūnaitės akvarelių paroda.
Skambios ir šviesios renginio akimirkos įsiminė ir žiūrovams. Pirmąkart „Duokiškio baladėse“ dalyvavusios Irina Kazlauskienė ir Nijolė Kavoliūnienė, netoli esančio Verksnionių kaimo gyventojos, sakė, kad tai smagi šventė, o sekmadienį jos ruošėsi važiuoti į renginius Salų dvare.
„Duokiškio baladžių“ pabaigą 22 val. paskelbė fejerverkai.