– Ar Rokiškio verslininkai teikė kokias nors paslaugas ralio metu (be apgyvendinimo paslaugų)?
– „Samsonas Rally Rokiškis“ yra didžiausias renginys regione, tomis dienomis buvo 100 proc. užsakytos visos apgyvendinimo įstaigos. Prekybos taškuose (parduotuvėse, maitinimo įstaigose, degalinėse ir t.), mūsų žiniomis, apyvarta šoktelėjo kelis kartus, palyginti su įprastomis dienomis. Kiek teko girdėti atsiliepimų iš dalyvių ir miesto svečių, tai daugelį nustebino gana trumpas parduotuvių ir kavinių darbo laikas. Koncertai vyko iki vėlumos, o daugelis parduotuvių buvo uždarytos 21 val. Mūsų manymu, kai kurie verslininkai nepasinaudoja proga daugiau užsidirbti.
– Kokia automobilių plovimo tvarka grįžus iš varžybų trasų? Sulaukėme telefono skambučio, kad Nepriklausomybės a., prie vadinamojo namo su bokšteliais, automobiliai buvo plaunami stovėjimo vietose ir vanduo bėgo gatvėmis į bendrą miesto kanalizaciją.
– Varžybų organizatorius neatsako už sportinių automobilių švarą grįžus iš greičio ruožų. Net pasaulinio lygio varžybose tai yra pačių dalyvių rūpestis. Ralio dalyviams po varžybų galioja tos pačios kelių eismo taisyklės kaip ir visiems vairuotojams.
Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“
Geda… metas galetu pasistengt. NES dabar nei matyt nei girdet,kad jis toks apskritai egzistuoja. Kai buvo Vagonis tai atrodo vienas zmogus o jo visur buvo pilna. Dabartinis meras galetu paprasyt patarimu is A.V 🙂
Atsimerk
Ralis ziurovu akimis: Ralio lygis krenta.Reikia galvot organizatoriam kaip prisikviesti rimtesniu sportininku, gal savivaldybe turetu kazkaip padet( jei nors kiek jiem idomu), nes tikrai ne i ta puse eina viskas.Buvo nors 10-15 masinu galejei ziuret, db 4-5, liudna .Sekmes ateityje